Post Wyniki 1/16 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu poznańskiego [zdjęcia] pojawił się poraz pierwszy w Echosportu.pl - Sport w Poznaniu.
]]>W starciu dwóch Polonii zdecydowanie lepszy okazał się zeszłoroczny zdobywca trofeum. Środzianie rozbili poznaniaków na ich obiekcie aż 10:0! Nie zawiodły również rezerwy Lecha Poznań. Podopieczni trenera Ivana Durdjevicia wygrali w Luboszu z Zielonymi 3:0. Bramki zdobyli Paweł Tomczyk, Tymoteusz Puchacz i Wojciech Mielcarek.
Kilka spotkań, głównie z powodu fatalnego stanu murawy, zostanie rozegranych w innych terminach.
1/32 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu poznańskiego:
Zieloni Lubosz – Lech II Poznań 0:3 (0:2)
Bramki: 0:1 Tomczyk (35.), 0:2 Puchacz (43.), 0:2 Mielcarek (64.)
Lech II: Maciej Dąbrowski – Filip Nawrocki, Jurica Cindrić, Mateusz Magdziak, Tymoteusz Puchacz (65. Marcin Orłowski) – Jakub Pawlicki, Maciej Spychała – Tomasz Kaczmarek, Niklas Zulciak (75. Krzysztof Kołodziej), Wojciech Mielcarek (65. Kacper Chodyna) – Paweł Tomczyk (65. Jakub Moder)
Żółte kartki: Jakub Pawlicki
Polonia Poznań – Polonia Środa Wlkp. 0:10
Pogoń Książ Wlkp.- Wiara Lecha Poznań 1:9
Patria Buk – Tarnovia Tarnowo Podgórne 1:4
Sparta Szamotuły – Błękitni Wronki 0:2
Zieloni Gaj Mały – Orły Pniewy 4:7
Warta Międzychód – Sparta Oborniki 4:2
GKS Dopiewo – Grom Plewiska 2:3
Orzeł Rostarzewo – Płomień Przyprostynia 0:2
Suchary Suchy Las – Pelikan Niechanowo 4:0
Maratończyk Brzeźno – Vitcovia Witkowo 3:4
Avia Kamionki – Polonia II Środa Wlkp. 3:5
Tarnovia II Tarnowo Podgórne – Wielkopolska Komorniki 0:3
źródło: lechpoznan.pl
[See image gallery at echosportu.pl]
Post Wyniki 1/16 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu poznańskiego [zdjęcia] pojawił się poraz pierwszy w Echosportu.pl - Sport w Poznaniu.
]]>Post Wyniki II rundy oraz pary 1/32 Pucharu Polski okręgu poznańskiego pojawił się poraz pierwszy w Echosportu.pl - Sport w Poznaniu.
]]>W kolejnej fazie Pucharu Polski strefy poznańskiej rozegrano 28 spotkań. Niezwykle ciekawie było w Kwilczu, gdzie miejscowy Rzemieślnik przegrał z Orłami Pniewy 4:6. Kibice nie nudzili się także na meczu pomiędzy Czarnymi Czerniejewo a Maratończykiem Brzeźno zakończonego wygraną drugiej z drużyn 8:4.
Do rozegrania została jeszcze jedno spotkanie. 14 września Walka Kostrzyn zmierzy się z Orkanem Jarosławie.
W piątek odbyło się losowanie 1/32 rozgrywek, która odbędzie się 28 września. Od tej fazy Pucharu Polski do rywalizacji włączone zostały zespoły IV ligi oraz klasy okręgowej.
II runda Pucharu Polski – strefa poznańska (6-7.09.2016)
Walka Kostrzyn – Orkan Jarosławiec / 14 września 17:30
WKS Owieczki – Lider Swarzędz 1:4
KS Szczytniki – Warta II Śrem 4:4 k. 4:2
Lech Oldboys Poznań – IKP Olimpia Poznań 5:2
Czarni Czerniejewo – Maratończyk Brzeźno 4:8
Pogoń Książ Wlkp. – Clescevia Kleszczewo 2:1
Phytopharm Klęka – Polonia II Środa Wlkp. 3:4
Avia Kamionki – Zawisza Dolsk 5:1
Stella Luboń – Poznańska 13 Poznań 9:0
Meblorz Swarzędz – Polonia Poznań 2:3
Jurand Koziegłowy – Szturm Junikowo Poznań 9:3
KS Uchorowo – KS Gaj Wielki 3:0 – walkower
LZS Otorowo – Czarni Kaźmierz 5:1
Lotnik-1997 Poznań – Suchary Suchy Las 3:4
Bola 06 Poznań – Lipno Stęszew 0:3
Las Puszczykowo – Jastrząb Rudniki 6:0
Promień Opalenica – Spójnia Strykowo 1:0
Nałęcz Ostroróg – Warta Sieraków 5:4
Rzemieślnik Kwilcz – Orły Pniewy 4:6
Złoci Złotkowo – Orkan Objezierze 1:5
Tarnovia II Tarnowo Podgórne – Warta Obrzycko 5:1
Kłos Gałowo – Kolegium Sędziów Poznań 0:1
Zieloni Gaj Mały – KS Sękowo 3:0 – walkower
KS Canarinhos Skórzewo – Sokół Duszniki 5:1
Skra Wielkopolska Otusz – 1920 Mosina 1:10
NAP Nowy Tomyśl – TS Gminy Kamieniec 1:1
Orzeł Granowo – Patria Buk 1:5
LZS Wronczyn – Gminy Grodzisk Wlkp. 3:0
Orzeł Rostarzewo – Inter Zdrój 2:1
1/32 Pucharu Polski – strefa poznańska
Sparta Szamotuły – Sokół Pniewy
Błękitni Wronki – Czarni Wróblewo
Zieloni Gaj Mały – Nałęcz Ostroróg
Pogoń Lwówek – Orły Pniewy
Warta Międzychód – Orkan Objezierze
Kłos Gałowo – Sparta Oborniki
Mawit Lwówek – Zieloni Lubosz
LZS Otorowo – Lech II Poznań
Tarnovia Tarnowo Podgórne – Orkan Konarzewo
Patria Buk – Promień Opalenica
Wielkopolska Komorniki – LZS Wronczyn
Tarnovia II Tarnowo Podgórne – Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań
GKS Dopiewo – Sokół Rakoniewice
Grom Plewiska – TS Gminy Kamieniec
Lipno Stęszew – Płomień Przyprostynia
KS Canarinhos Skórzewo – Orzeł Rostarzewo
Huragan Pobiedziska – Jurand Koziegłowy
Wełna Rogoźno – Mieszko Gniezno
Pelikan Niechanowo – KS Uchorowo
Unia Swarzędz – Suchary Suchy Las
Lider Swarzędz – Maratończyk Brzeźno
Vitcovia Witkowo – Piast Kobylnica
1922 Lechia Kostrzyn – Concordia Murowana Goślina
TPS Winogrady – Zjednoczeni Trzemeszno
Kłos Zaniemyśl – Pogoń Książ Wielkopolski
Wiara Lecha Poznań – Lech Oldboys Poznań
Walka Kostrzyn/Orkan Jarosławiec – Avia Kamionki
Polonia II Środa Wielkopolska – Stella Luboń
Polonia Poznań – KS Szczytniki
Warta Śrem – Polonia Środa Wielkopolska
1920 Mosina – Luboński 1943
Kotwica Kórnik – Las Puszczykowo
źródło: wzpn.poznan.pl / 90minut.pl
Post Wyniki II rundy oraz pary 1/32 Pucharu Polski okręgu poznańskiego pojawił się poraz pierwszy w Echosportu.pl - Sport w Poznaniu.
]]>